• Szamba betonowe - Grobet

   

  Firma Grobet to producent szamb betonowych który działa w całej Polsce, produkcja odbywa się w miejscowości Jarocin k. Poznania.

  Start
  Szamba betonowe
   
 • Transport cała Polska

   

  Posiadamy 9 samochodów z dźwigiem HDS, w sezonie każdego dnia montujemy około 20 zbiorników, zaufaj naszej firmie!

  Transport
  Szamba ekologiczne
   
 • Szamba betonowe ceny

   

  Nasze zbiorniki są wyprodukowane z wysokiej jakości betonu B25 - B30 i gatunkowej stali zbrojeniowej fi8, fi10.

  Cennik
  Szambo betonowe
   
 • Producent zbiorników

   

  Lokalizacja naszej firmy to Jarocin - Wielkopolska, pozwala to nam sprostać zapotrzebowaniu na szamba betonowe w całej Polsce.

  Kontakt
  Szamba betonowe
   
 

Czujnik napełenienia szamba

 
czujnik napełnienia szamba

Do każdego zakupionego zbiornika betonowego przysługuje Państwu promocja na sygnalizator alarmowego poziomu szamba. Czujnik jest przewodowy dlatego posłuży Wam wiele lat bez potrzeby wymiany baterii i kłopotów z zasięgiem!

Czujniki radiowe są tłumione przez właz szamba. Kiedyś mieliśmy w ofercie czujniki przewodowe, niestety bardzo ktokolwiek był z nich zadowlony, kłopoty z zasięgiem, wymiana baterii więcej z nimi było kłopotu niż pożytku dlatego teraz oferujemy naszym Klientom czujniki przewodowe w promocyjnej cenie 200zł.

 
 Cennik
 

Szamba betonowe Jednokomorowe

 
szamba

Rok 2014 w GROBET to rok w którym ceny szamb betonowych pozostają na tym samym poziomie co w roku ubiegłym, mimo drożejącej benzyny i podatków mamy nadal niskie ceny.

Szamba betonowe jednokomorowe zamawiane są naczęsciej o pojemności 10m3. Zbiorniki z pokrywą standardową mogą być montowane na terenach zielonych, ogrody, wyłączone z ruchu aut. Aby jeździć samochodem osobowym po tych zbiornikach potrzebna jest pokrywa najazdowa oraz ewentualnie właz żeliwny.

 
 Cennik
 

Szamba betonowe dwukomorowe

 
szambo

Chcesz podłączyć zbiornik pod instalację drenażową, do tego właśnie służy zbiornik dwukomorowy z przegrodą w środku. Przegroda ma wykonany przelew o średnicy 16cm.

Szamba betonowe dwukomorowe są rónież bardzo często kupowane przez naszych Klientów. Przegroda jest wsuwana do środka zbiornika i ma za zadanie separacje grubszych części ścieków z wody. Usyskana woda bardzo łątwo wsiąka w glebę przy wykorzystaniu drenażu.

 
 Cennik